Pátek 18. 01. 2019

Bankou roku je Česká spořitelna, pojišťovnou Allianz

13.11.2015

Odborná porota složená ze 70 odborníků rozhodla, že Bankou roku 2015 je Česká spořitelna. Na druhém místě skončila v anketě UniCredit Bank a na třetím Air Bank. Ta je vůbec první takzvanou nízkonákladovou bankou, která se dostala mezi první tři oceněné.

zpráva Bankou roku je Česká spořitelna, pojišťovnou Allianz

Vítěz roku - Česká spořitelna - se zároveň stala nejdůvěryhodnější bankou. O tom rozhodli samotní spotřebitelé. 

„Celý bankovní sektor byl extrémně úspěšný v letošním roce. A o to více nás těší, že v roce, kdy slavíme 190. výročí, jsme tento titul získali,“ řekl Českému rozhlasu generální ředitel České spořitelny Pavel Kysilka. 

„Stojí za tím spousta inovací, které jsme v letošním roce udělali. A samozřejmě maximální snaha o kvalitu služeb pro naše klienty.“ 

Velké překvapení přinesly pojišťovací kategorie letošního ročníku. Allianz pojišťovna se totiž stala nejen absolutním vítězem a nositelem titulu Pojišťovna roku 2015, ale také v kategoriích Autopojištění roku 2015 a Životní pojištění roku 2015. 

V kategorii Stavební spořitelna roku 2015 zvolili porotci jako vítěze Wüstenrot stavební spořitelnu. Penzijní společností roku 2015 se stala Česká spořitelna penzijní společnost. 

Zdroj: Český rozhlas 

Autor: Redakce

Diskuze


Pokud chcete vstoupit do diskuze, musíte se nejprve přihlásit.

Hlavní události

Čtěte další události z oblasti hlavní události

Ekonomika a politika

Čtěte další události z oblasti ekonomika a politika

Akcie

Čtěte další události z oblasti akcie

Měny a sazby

Čtěte další události z oblasti měny a sazby

Komodity

Čtěte další události z oblasti komodity