Pátek 18. 01. 2019

Main Street očekávají vyšší ceny zlata v příštím týdnu, Wall Street nižší

03.05.2015

Průzkum zlata Main Street (investoři) vs Wall Street (analytici) ukazuje téměř zrcadlově protiklady. Čtenáři portálu Kitco očekávají vyšší ceny zlata v nejbližším období, zatímco experti na trhu očekávají nižší.

zpráva Main Street očekávají vyšší ceny zlata v příštím týdnu, Wall Street nižší

Při pohledu na výsledky internetového průzkumu, 351 lidí hlasovalo; z těch, 170 účastníků (48%) očekává vyšší ceny zlata příští týden, 117 lidí (33%) očekává, že cena bude klesat a 64 (18%) je neutrálních.

Tento týden, z 33 kontaktovaných odborníků na trhu jich 19 odpovědělo; z těch, 9 účastníků (47%), vidí nižší ceny, 6 odborníků (32%), vidí vyšší ceny a 4 (21%) jsou neutrální na trhu se zlatem. Mezi odborníky patří prodejci, investiční banky, futures obchodníci a profesionální analytici (technická analýza).

o_19kcrd36e1bcnr3rrkrj6vplea.png
Minulý týden se on-line průzkum ukázal jako správný, protože většina (51%) z Kitco čtenářů byli medvědí na vývoj cen zlata. Od středy trh zlata vrátil všechny své dřívější zisky. Zlato skončilo v negativním teritoriu čtvrtý týden v řadě a ceny jsou skoro na hodnotě dlouhodobé podpory kolem 1170 dolarů za unci.


Zroj: Kitco

Autor: Redakce

Diskuze


Pokud chcete vstoupit do diskuze, musíte se nejprve přihlásit.

Hlavní události

Čtěte další události z oblasti hlavní události

Ekonomika a politika

Čtěte další události z oblasti ekonomika a politika

Akcie

Čtěte další události z oblasti akcie

Měny a sazby

Čtěte další události z oblasti měny a sazby

Komodity

Čtěte další události z oblasti komodity